DOM OPIEKI

95f1ddecfd88d24e2568a081d3ab3589

Dom Opieki Białystok

Niepubliczny Dom Opieki Złota Jesień od 1999 roku świadczy opiekuńcze usługi dla seniorów, osób przewlekle chorych, niepełnosprawnych, a także osobom chorym na demencje i chorobę Alzheimera. W sumie dysponujemy 134 miejscami. W 2012 roku wybudowaliśmy drugi nowoczesny parterowy budynek w domu opieki. Pomieszczenia, które posiada nasza nowy dom opieki pozbawione są barier architektonicznych, dostosowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zapewniamy komfortowe warunki mieszkalne w pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami, wyposażone w telewizory LCD, radio i lodówkę. Dom opieki posiada obszerne świetlice, jadalnie, własną kuchnię, pralnię, salę rehabilitacji oraz terapii zajęciowej. Dookoła jest rozległy teren z fontanną, tworzący komfortowe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Cały teren ośrodka jest ogrodzony zapewniając bezpieczeństwo mieszkańców.
Zapewniamy
•         Opiekę lekarską, wykwalifikowany personel pielęgniarski i opiekuńczy przez całą dobę,
•         Pełne wyżywienie z uwzględnieniem diet indywidualnych, własna kuchnia,
•         Doskonałe warunki bytowe w nowoczesnych obiektach bez barier architektonicznych i wykonane wg standardów europejskich,
•         Terapie zajęciowe oraz rehabilitację,
•         Organizację czasu wolnego realizowaną poprzez programy kulturalno-oświatowe,
•         Posługę duszpasterską,

Lokalizacja i dojazd
Malownicze położenie przyległe do terenu Puszczy Knyszyńskiej zapewnia wyjątkowo czyste powietrze oraz pozwala w ciszy i spokoju obcować z pięknem przyrody.
Odległość od miasta Białystok to jedynie 20km w kierunku Czarna Białostocka .
Dojazd pociągiem z miasta Białystok w kierunku Sokółki stacja Wólka Ratowiecka.
Zapraszamy
Na pobyt stały lub okresowy wszystkich, pragnących w spokoju cieszyć się życiem i godnie mieszkać wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi.
Zgodnie z decyzją Wojewody Podlaskiego z dnia 10.01.2010 roku nr PS.V.EF.90131-11/2011 nasz dom posiada zezwolenie na czas nieokreślony na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.